Beyoğlu ilçesinin köklü kulüplerinden Sütlüce Spor Kulübü 2017-2018 sezonunda aldığı başarılı sonuçlar sonrası, yeniden döndüğü Süper Amatör Ligde başarılı olmak için çalışmalarını sürdürürken altyapıda da geleceğin yıldız futbolcuları ile çalışmalarını sürdürüyor.

Sütlüce Spor Kulübü’nün Süper Amatör Lige çıkmasında büyük emeği geçen A takım antrenörü Murat Güneş ve A takım futbolcuları Semih Balkan ile Orkun Gürses’in yönetiminde çalışmalar yapan altyapı takımları, yeni sezona iddialı hazırlanıyorlar.

2008 yaş grubundan başlayarak U-17 yaş kategorisine kadar oluşturulan çalışma grupları ile kendi tesislerinde çalışmalarını sürdüren altyapı hocaları Sütlüce Mahallesi ve civar bölgelerden çalışmalara katılan gençlerle Sütlüce Spor Kulübü’nün geleceğini oluşturmak için emek sarf ederken, antrenörler çalışmalara katılan futbolcu adayı gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutup spora kazandırmak için çaba gösteriyorlar.

Yeni sezonda altyapı kategorilerinde liglere katılarak Sütlüce Spor Kulübü’nü temsil edecek olan genç futbolcu adayları bu sezon ise yakın zamanda start alacak olan U-17 kategorisinde başarılı olmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

navigate_before
navigate_next