6 Nisan Cuma günü Lazzoni Hotel’de gerçekleşen şampiyonluk gecesi, Beyoğlu Belediye Başkanı Sayın Ahmet Misbah Demircan’ın katılımlarıyla renkli dakikalara sahne oldu.

Yaşadığı başarılarla futbol camiasında adından sıkça söz ettiren Beyoğlu’nun efsane kulüplerinden Sütlüce Spor Kulübü, 2017-2018 sezonunda oynadığı İstanbul 1.Amatör Liginde şampiyon olarak Süper Amatör Lig’e yükseldi. Sütlüce Spor Kulübü elde ettikleri bu başarıyı sporcular, yöneticileri ve sevenleri ile birlikte gerçekleşen şampiyonluk gecesinde kutladı.

Şampiyonluk gecesine; İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Osman Savaş, Ak Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Harun Muş, Sütlüce Spor Kulübü Başkanı Halil İbrahim Çelik ve Sütlüce Spor Kulübü yönetimi, Sivil Toplum Kuruluşları, Okul Müdürleri, Sütlüce Spor Kulübü’nün sporcuları, hocaları ve aileleri katıldı.

Kurân-ı Kerim tilaveti ile başlayan program Sütlüce Spor Kulübü Başkanı Halil İbrahim Çelik’in açılış konuşması ile devam etti. Sütlücespor’un yetiştirdiği efsane futbolculardan Saffet Akyüz de geceye katılarak kulübümüzü onurlandırdı.

Beyoğlu Belediye Başkanı Sayın Ahmet Misbah Demircan konuşmasında, “Sütlüce, burada bulunan bütün sakinleriyle, spor kulübüyle, imamıyla, okul müdürüyle ve buraya anlam katan bütün insanlarıyla bir arada ve coşku içerisinde” diyerek mahalle kültürünün önemine vurgu yaptı.

 

navigate_before
navigate_next